sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Wynajem VR na imprezy firmowe, konferencje i targi. Dlaczego warto?

Nowe technologie to nowe możliwości, także w zakresie organizowania firmowych eventów, targów i konferencji. Wynajem VR to innowacja w zakresie budowania wizerunku marki i sprawdzony sposób na dobrą zabawę. Dzięki możliwości wypożyczenia gogli VR, nie musisz martwić się o koszty.

Rozrywka w wirtualnym świecie

Decydując się na wynajem VR na firmowe eventy, konferencje i targi, postawisz uczestników w obliczu nowych wyzwań. Gogle VR, odtwarzając albo wytwarzając obraz, pozwalają brać udział w pozaziemskich misjach, uczestnicząc w realnej imprezie. Wypożyczając system odbioru do wirtualnej rzeczywistości w Plenti, przeniesiesz rozrywkę na wyższy poziom. Dlaczego warto?

1. Aktywny relaks. Okulary VR na firmowym evencie dostarczą nie tylko pozytywnych emocji. Emocjonujące gry najczęściej angażują całe ciało, motywując do ruchu. Aktywny relaks może przybierać różne formy – od klasycznej walki na miecze, przez strzelanie z łuku, po grę w golfa.

2. Wsparcie kreatywności. Uczestnictwo w pozaziemskich misjach to przygoda, która inspiruje. Gogle VR na firmowym evencie otworzą nowe możliwości, pobudzając do szukania kreatywnych rozwiązań, także w życiu zawodowym. Zwłaszcza że wirtualna rzeczywistość nie ma granic, a okulary VR na wynajem mogą zrealizować każdą fantazję.

3. Integracja. Imprezy firmowe to nie tylko sposób na zachowanie balansu pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Pracodawcy decydują się na organizację eventów również po to, żeby zadbać o atmosferę w zespole. Wynajem VR przeniesie imprezę na wyższy poziom rozrywki, proponując gry zespołowe, dedykowane dwóch lub trzem osobom, w praktyce może brać w nich udział cały zespół. Jedno jest pewne. Kluczem do sukcesu jest współpraca.

Prestiżowe imprezy firmowe dzięki możliwości wynajmu VR

Wynajem VR na imprezy firmowe, eventy, targi i konferencje wzmocni wizerunek marki i będzie jasnym sygnałem, że firma idzie z duchem czasu. Prestiż spotkaniom poza biurem zapewni nowoczesny sprzęt. Dzięki możliwości wypożyczenia gogli, nie musisz inwestować w kolejne urządzenia. Jak korzystać z wypożyczalni VR? Skorzystaj z dedykowanej aplikacji lub zarejestruj się bezpośrednio na stronie, wybierz sprzęt, który uatrakcyjni wieczór i zdecyduj, w jaki sposób chcesz odebrać urządzenie. Minimalny czas wynajmu VR w Plenti to 24 godziny od moment doręczenia przesyłki. Wystarczająco, żeby dobrze się bawić.