sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Poznaj datę premiery Cyberpunk 2077

Rynek gier komputerowych jest przepełniony nowymi grami. 19 listopada br. to ważna data dla wszystkich fanów gier. W tym dniu bowiem nastąpi premiera Cyberpunk 2077.

Choć gra jest bardzo pożądana i wyczekiwana przez fanatyków gier to data 19 listopada to nie tylko premiera gry Cyberpunk 2077. Tego dnia bowiem wejdzie na rynek nowy model Play Station 5.

Co warto zrobić przed premierą gry?

Przede wszystkim musimy sprawdzić, czy, aby na pewno posiadamy odpowiednie wymagania wobec gry na naszym sprzęcie. Jeżeli takich nie posiadamy koniecznie musimy to zmienić. Bez odpowiednich parametrów gra nie będzie nam działać. Jest to gra przeznaczona na X-boxa nowej generacji.

Co wiemy na temat gry Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 miała już swoją jedną premierę w 2018 roku. Teraz jej wersja została po prostu rozszerzona. Do gry został dodany przede wszystkim nowy i ulepszony dubbing, a także lepsza grafika. To gra fabularna, dzięki której możemy przenieść się w świat 2077 roku jak sama nazwa wskazuje. Tak więc grając w grę możemy automatycznie znaleźć się w przyszłości.  Gra podzielona została na kilka etapów. Na każdym z tych etapów mamy najemnika, który stara się przetrwać w świecie.  Głównym jego celem jest zdobycie nieśmiertelności.

Ponadto gra Cyberpunk 2077 została przetłumaczona na kilka części. Jest również dostępna w języku polskim.  Gra przeznaczona została do wieloosobowego użytku. Możemy w nią zagrać w rodzinną niedzielę, lub podczas spotkania z przyjaciółmi.