sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Creative Stage 360. Coś dla wymagających melomanów

Creative Stage 360

Creative Stage 360. Coś dla kinomaniaków i melomanów

Creative Stage 360 jest nowym saoundbarem marki Stage. Oferuje nam najnowsze przetworniki a także technologię Dolby Atmos. Fani dobrego brzmienia wiedzą doskonale, że oznacza to świetny dźwięk i nutę profesjonalizmu w naszym domowym systemie muzycznym. Urządzenie zawiera listwę dźwiękową, dzięki czemu możemy rozmieścić dźwięk i korzystać z mocy nawet 120 W.

Choć technologia 2.1 kojarzy się nam głównie z filmami, to urządzenie również przyda nam się do odbioru muzyki. Rozstawny nasze głośniki w takich miejscach, aby muzyka wypełniła całe nasze pomieszczenie. Wtedy już wystarczy tylko położyć się na kanapie i zatopić się w dźwięku. A jeśli nie jesteśmy typem człowieka kanapowego, to tym bardziej mamy nową świetną okazję do tańca.

Do muzyki czy do filmów?

Firma Creative zdecydowała się tak umieścić przetworniki, aby dać nam wrażenie kina domowego. Dźwięk tego urządzenia powinien nas zadowolić nie tylko wtedy, gdy mamy ochotę posłuchać muzyki w dobrej jakości, ale też wtedy, gdy chcemy obejrzeć w film w kinowych warunków. Co wyróżnia kino od oglądania filmów w domu? Chodzi nie tylko o wielkość ekranu, ale też jakość dźwięku. Gdy śledzimy fabułę na wielkim ekranie, to dźwięki tego, co się na nim dzieje, słyszymy ze wszystkich stron. Kiedy postać na ekranie jest w wielkim mieście, to zgiełk miejski słyszymy, jakby faktycznie dział się wokół nas. Podczas pościgów samochodowych z każdej strony słyszymy klaksony i piski opon. Oglądanie filmów na starym laptopie niestety leży pod tym względem.

Kompatybilność z najpopularniejszymi serwisami

mamy dobrą wiadomość dla widzów takich serwisów jak Apple TV+, Netflix, Disney+, Prime Video czy HBO Max. Mają one w swojej ofercie dźwięk w systemie 2.1 i jeśli podłączymy Creative Stage 360 do naszego telewizora, to urządzenie będzie współpracowało z tymi serwisami. Możemy więc cieszyć się naszymi ulubionymi serialami i filmami w najlepszej jakości.