sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Xiaomi- nowa generacja, kamera, akcja

Jak się okazuje idealnym smartfonem przeznaczonym do robienia zdjęć i nagrywania filmów nie jest już Iphone czy Samsung, a Xiaomi.

Xiaomi Mi 10– jest telefonem nowej generacji. Zalicza się go z pewnością do premiery tego roku. To idealny telefony dla wszystkich wielbicieli zdjęć amatorskich i zwolenników Instagrama. Xiaomi posiada niesamowity aparat, a także dużą wytrzymałość baterii. To połączenie wydajności i technologii. Można by rzec, takie 2 w 1. Niezależnie od tego gdzie będziemy robić nasze zdjęcia możemy spodziewać się jednego- przewyższenia naszych wymagań. Nowa generacja jest w stanie zapewnić nam jeszcze szybsze działanie sprzętu. Prawie 30% poprawy w porównaniu z wcześniejszymi modelami smartfonów jest nie lada wyczynem.

Co z dostępem do Internetu?
Prędkość związana z dostępem do Internetu jest również znacznie szybsza, niż dotychczas. To zupełnie inny poziom w zakresie technologii pod każdym względem.

Profesjonalna kamera
Nowoczesny smartfon z pewnością pozwoli zachować nam w pamięci najważniejsze momenty naszego życia nie tylko za sprawą aparatu, ale także i wbudowanej kamery. To tutaj mamy właśnie do czynienia ze współpracą wszystkich podzespołów w zakresie naszego oprogramowania. Zadziwiające video wiąże się jedynie z jeszcze większą przyjemnością podczas użytkowania telefonu. Sceneria jak z obrazka dosłownie i w przenośni, a to wszystko w zasięgu ręki i bez konieczności kupowania chociażby lustrzanki, która często jest dość uciążliwym przedmiotem podczas podróży i weekendowych wyjazdów. A tutaj mały sprzęcik, a zarazem piękny i bogaty pikselowo. Dzięki któremu możemy zostać twórcą niebanalnych filmów o zaawansowanych możliwościach.