sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Xiaomi Redmi Note 11. Czy warto kupić?

Xiaomi Redmi Note 11 to telefon charakteryzujący się bardzo dobrą proporcją ceny do jakości. Jeśli nam się uda, to możemy go kupić nawet za mniej niż 1000 zł. Inne telefony o takich parametrach mogą kosztować nawet 2000 zł, więc jeśli zależy nam na tym, aby zaoszczędzić trochę gotówki, to jest to opcja dla nas.

W telefonie tym znajduje się bardzo dobry procesor Qualcomm Snapdragon 680 z ośmioma rdzeniami. Na tle innych telefonów w tych widełkach cenowych wyróżnia się dużą pamięcią (4GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej). Pojemność akumulatora wynosi 5000 [mAh].

Wygoda i rozmiar

Czy Xiaomi Redmi Note 11 jest telefonem wygodnym w obsłudze? Minusem może się wydawać jego rozmiar oraz grube ramki. To z pewnością wadzi osobom, sięgającym zazwyczaj po coś subtelniejszego. Nie da się jednak zaprzeczyć zalecie takiego rozwiązania.

Duży rozmiar łączy się z dużym ekranem oraz jego jakością. Dzięki ekranowi AMOLED FHD+ jakość wideo jest naprawdę wysoka. Rozmiar wyświetlacza to 2400x1080px, a jego przekątna to 6.43″. Zawiera także aparat tylny o parametrze 50 Mpx.

Dzięki takiej specyfikacji telefon nie tylko potrafi bardzo dobrze wyświetlać obraz ale także go tworzyć. Zdjęcia i filmy uchwycone przez ten model robią naprawdę dobre wrażenie.

Bardzo dobry aparat

Jedną z zalet Xiaomi Redmi Note 11 jest jego wysokiej klasy aparat cyfrowy. Jeżeli więc jesteśmy aktywnymi użytkownikami Instagrama albo nie możemy żyć bez snapchata, to wybór tego telefonu może być dla nas ciekawą opcją. Pozwala on uchwycić wiele istotnych detali.

Osoby, którym zależy na tym, aby przedstawiać się od najlepszej strony w mediach społecznościowych, dbają o to, aby wyglądać dobrze na zdjęciach. Nie wystarczy jednak dobrze się ubrać i zapozować. Potrzebny jest też dobry aparat, który takie szczegóły w ogóle jest w stanie dostrzec.

Dzisiaj oczywiście nie jest konieczne kupienie całego sprzętu do fotografii. Wystarczy, że mamy smartfon, który robi dobre zdjęcia. A takim urządzeniem jest właśnie polecana „jedenastka” z linii Redmi Note od Xiaomi.