sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Lewandowski wykorzystywał firmowe pieniądze

Cezary Kucharski złożył pozew przeciwko Robertowi Lewandowskiemu.

Były agent Lewandowskiego domaga si ę od piłkarza zadośćuczynienia  w wysokości 39 milionów złotych odszkodowania. Jego zdaniem piłkarz Bayernu Monachium zbyt często nadużywał publicznych pieniędzy w swoim prywatnym życiu. Kucharski wyraźnie podkreślił latanie przez Roberta Lewandowskiego między innymi odrzutowcami. Agent podkreśla, że piłkarz dopuścił się także oszustwa wobec jego osoby.

Największym oszustwem zdaniem Kucharskiego jest fakt, że Robert Lewandowski przelewał pieniądze z niemieckiego konta na polskie konto bez uprzedniego powiadomienia urzędu skarbowego w Niemczech.

Czy Lewandowski prowadził nielegalną działalność marketingową?

Zdaniem Kucharskiego tak było. Ponadto w sprawę została także zamieszana żona Roberta Anna, która miała pożyczyć pieniądze od męża, których prawdopodobnie nigdy nie oddała. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Sprawa jest bardzo trudna do udowodnienia i dość skomplikowana. Niemiecka skarbówka już zaczęła się tym interesować.

Co na to wszystko sam zainteresowany?

Robert Lewandowski- piłkarz Bayernu Monachium wyraźnie zaprzecza wszystkim zarzutom. Twierdzi, że to pomówienia. Jak się okazuje media społecznościowe są także wszystkiemu winne. Dziennikarze niemieccy zaczęli porównywać daty pewnych wydarzeń i wakacji Roberta Lewandowskiego z wrzucanymi przez piłkarza zdjęciami chociażby na Instagram. Wychodzi na to, że trzeba uważać na to co i kiedy umieszcza się w sieci. Kucharski podkreśla, że wielokrotnie przestrzegał także Lewego przed nielegalnym przelewaniem pieniędzy, jednak piłkarz jak widać zbytnio się tym nie przejął.

Monika Bondarowicz– obecna rzeczniczka Lewandowskiego wydała właśnie stosowne wyjaśnienie w tej sprawie. Broni Lewandowskiego i zaznacza, że wszystkie rozliczenia i firmy Roberta Lewandowskiego działają zgodnie z prawem i wszystko odbywa się legalnie. A podatki związane z rozliczeniami Roberta Lewandowskiego na terenie Niemiec były zawsze rozliczane i oddawane terminowo.