Sport, technologia, serwis sportowy

Drużyny Andaluzji prowadzi w La Liga

Drużyny Andaluzji znalazły się na prowadzeniu w La Liga.

Obecny sezon przynosi wiele sukcesów andaluzyjskim zespołom. To wielki sukces dla hiszpańskich drużyn, ponieważ poprzednie sezony okazały się być bardzo niepewne.

Mecz był bardzo emocjonujący. Jednak decydujący gol padł dopiero w 95 minucie spotkania. Drugie zwycięstwo należało także do drużyny Granady.  Sevilla wyszła na prowadzenie dość szybko, już w 18 minucie spotkania. Drużyna prowadziła 2:0.Rywalem drużyny była reprezentacja  Benito Villamarin. Z początku zespół grał dobry mecz, ale to wszystko się szybko zmieniło za sprawą drużyny gospodarza.

Alvaro Negredo hiszpański piłkarz występujący jako napastnik okazał się bohaterem dla Andaluzyjczyków. To właśnie on strzelił pierwszą bramkę podczas hiszpańskiej ekstraklasy. Bramka miała ogromne znaczenie ponieważ była pierwszą  od 4 lat.