sportstechnologys.pl

Sport, technologia, serwis sportowy

Zacięta walka Lecha i Legii

Dziś oczy kibiców Lecha i Legii skierowane są w stronę meczy, które odbędą się w godzinach wieczornych naszego czasu. Są to mecze do Ligi Europy, dzięki nim okaże się, kto awansuje dalej do fazy grupowej.

Już o godzinie 19:00 będziemy mogli śledzić poczynania meczowe Lecha, który zagra na wyjeździe z drużyną z Belgii. Z kolei godzinę później rozpocznie się mecz Legii Warszawa z reprezentacją azerską Karabach Agdam. Na specjalną prośbę sztabu drużyny azerskiej zostanie sprawdzone zabezpieczenie obiektu, w którym rozegra się dzisiejszy mecz.

Czy zawodnicy poddani zostali testom na obecność koronawirusa?

Tak, zawodnicy Legii Warszawa zostani poddani testom  na obecność koronawirusa. Jeden z zawodników klubu jest zarażony. Wynik był pozytywny, a zawodnik zgodnie z zasadami epidemiologiczno- sanitarnymi został odizolowany od całego zespołu, oraz sztabu pracowników i opieki trenerskiej. Pozostali zawodnicy są zdrowi, ich wyniki na obecność wirusa okazały się być negatywne i zobaczymy ich dzisiaj na zielonej murawie.

Podczas spotkania z dziennikarzami Czesław Michniewicz wyraźnie podkreślił fakt, że nie jest pewien dzisiejszego zwycięstwa zespołu. Jak się okazuje selekcjoner ma wątpliwości co do gry zespołu z powodu licznych problemów zdrowotnych piłkarzy.

Transmisje ze spotkań będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem Internetu, lub na kanale Polsat Sport. Transmisje on-line są bezpłatne. Dodatkowo możemy śledzić także transmisje tekstowe i komentatorskie.